One Ingredient u projektantki Joanny Hawrot

Joanna Hawrot to nowoczesna marka modowa sygnowana imieniem i nazwiskiem polskiej projektantki – twórczyni artystycznych performance’ów z pogranicza mody i sztuki oraz zdobywczyni tytułu Projektant Roku #BEGINDESIRE konkursu Hush Selected 2014.

Projektantka czerpie inspiracje ze sztuki i kultury orientu, tłumacząc je na język europejskiej mody. Balansuje pomiędzy haute couture a prêt-à-porter. W kolekcjach łączy autorskie materiały z tradycyjnymi formami, przełamując granicę między ubiorem funkcjonalnym a kolekcjonerskimi unikatami. Projekty Joanny Hawrot powstają w duchu WEARABLE ART – sztuki, którą się nosi w myśl filozofii FROM FASHION TO ART. Dotychczas powstało 17 zrealizowanych kolekcji. Część z nich to limitowane serie, efekt współpracy z artystami grafikami, malarzami i fotografami.

Marka JOANNA HAWROT dostępna jest w autorskim atelier projektantki znajdującym się w samym centrum Warszawy przy ul. Kopernika 8/18 oraz w wybranych butikach on-line na całym świecie.

Do pełnego inspirujących kreacji atelier dołączyły także marki kosmetyków naturalnych i organicznych, starannie wyselekcjonowane przez projektantkę tak, aby były zachowana została spójna filozofia.

Dlaczego Joanna Hawrot zdecydowała się na współpracę z markami BIO?

Przede wszystkim, idea naturalności, nowoczesności i etycznego podejścia do biznesu, sprawiły, że marka podjęła decyzję połączenia sił i wdrożenia projektu współpracy z markami ekologicznymi. Jedną z wielu pasji Joanny jest zamiłowanie do produktów naturalnych w codziennej pielęgnacji, ale także w procesie projektowania czerpie inspiracje z kultury Dalekiego Wschodu. Co ciekawe, mentalność i sposób życia mieszkańców Japonii zdeterminowane są przez zamiłowanie do przyrody, której nadaje się sakralny wymiar. Luiza Jacob – projektantka marki Dream Nation, również obecnej w atelier, tworzy kolekcje  z bawełny organicznej, przy uprawie której nie stosuje się chemicznych środków ochrony roślin i nawozów sztucznych, nie kumuluje więc ona szkodliwych substancji. Ponadto, włókna bawełny organicznej są znacznie silniejsze, bo nie są osłabione chemicznymi środkami czyszczącymi i barwnikami. Butik Joanny Hawrot postanowił zaprosić do współpracy wyselekcjonowane marki kosmetyczne, które wyznają podobne wartości. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientek, pragniemy, żeby butik był miejscem ukojenia zmysłów: ciała i duszy. Marki, które wybraliśmy, stosujemy na co dzień i szczerze je rekomendujemy.” – mówi Joanna Hawrot. Jesteśmy otwarci na współpracę z tymi, którzy hołdują podobnym wartościom do naszych i konsekwentnie realizują swoje wizje, dlatego to nie koniec inauguracji marek kosmetycznych. Planujemy stale poszerzać nasze portfolio, oferując naszym gościom pełen wachlarz najwyższej jakości produktów.

A zatem – od teraz w butiku oprócz kolorowych i organicznych kolekcji kimon można nabyć również organiczne kosmetyki One Ingredient.

 

INAUGURACJA MAREK KOSMETYCZNYCH I ATELIER PARTY

Już 27 kwietnia 2017 od godziny 19:00 zapraszamy na Atelier Party do atelier Joanny Hawrot przy ul. Kopernika 8/18 w Warszawie. Powodów do celebracji będzie kilka – Uroczysta inauguracja marek kosmetyków naturalnych, które dołączyły do butiku, prezentacja nowej kolekcji Joanny Hawrot #SHUNGA. wernisaż prac Patrycji Toczyńskiej #GARDENIUM. Świat mody i sztuki kolejny raz połączy się w myśl filozofii „From Fashion To Art”. Wydarzenie umili występ specjalny zespołu YUMMY CAKE.

Zainteresowanych prosimy o kontakt w celu otrzymania zaproszeń na wydarzenie.

Bądźmy razem bliżej natury!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *