One Ingredient w Newsweeku

Newsweek Polska lubi unikalne polskie produkty! One Ingredient znalazł się na szczycie artykułu o oryginalnych kosmetykach. W artykule zatytułowanym “ŚLIMAKI NA ZMARSZCZKI” przeczytamy następujący fragment:

“Przykuwające wzrok czarno-białe opakowanie z dużym napisem “One Ingredient” zawiera wysoki słoiczek, a w nim jeden z najbardziej oryginalnych kremów na polskim rynku – krem ze śluzem ślimaka. Ten śluz ma ponoć nadzwyczajne własciwości: proteiny, witaminy oraz mikroelementy, które są efektywnie wchłaniane przez ludzką skórę. Krem doskonale sprawdza się w przypadku cery dojrzałej oraz z różnymi problemami: zmarszczkami, bliznami, przebarwieniami. Śluz pozyskiwany jest ze ślimaków chilijskich, ale – jak zapewniają twórcy kosmetyku – nie trzeba obawiać się o dobrostan tych skorupiaków, bo cenną substancję pobiera się bez ich krzywdzenia. “One Ingredient” to niejedyny przykład oryginalnego polskiego kosmetyku, którego jakość i staranność wykonania dorównuje najlepszym produktom z górnych półek perfumeryjnych”.

Miło nam, że zostaliśmy wyróżnieni spośród wielu polskich marek kosmetyków naturalnych za to, że cenimy unikalność i innowacyjność.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *